DARMOWE SZKOLENIE

PRODUKCJA MUZYKI DLA
POCZĄTKUJĄCYCH

O WEBINARZE

Zapraszamy na darmowy webinar, na którym porozmawiamy o początkach w produkcji muzycznej. Przedstawiciele pionierskiej szkoły produkcji muzyki w Polsce odpowiedzą m.in. na najczęściej pojawiające się pytania wśród osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z produkcją muzyczną, przedstawią przydatne programy i narzędzia dla początkujących i wiele więcej.

PROWADZĄCY

MICHAŁ WASILEWSKI

(Pezet, Quebonafide, Xxanaxx, Waglewski, Baranovski, Klaudia Szafrańska i inni)

Michał „Atari Wu” Wasilewski to producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów i dj. Współproducent projektu BARANOVSKI. W 2019 roku otrzymał Fryderyka w kategorii „Album roku / muzyka elektroniczna”. Zagrał na scenach takich festiwali, jak Open’er Festival, Orange Festiwal, Live Festival, Audioriver, No Border Festival, Spring Break Festival, The Great Escape.

BARTOSZ SZCZĘSNY​

(Rebeka, The Dumplings, Anita Lipnicka, Kamp!, Miuosh i inni)​

Od 2010 współtwórca zespołu REBEKA (ostatni ablum nagrodzony tytułem płyty roku Gazety Wyborczej i w czołówkach innych rankingów). Nominowany do Fryderyków za produkcję debiutanckiego albumu The Dumplings.

PROGRAM SZKOLENIA

Wypełnij formularz rejestracyjny, a na wskazany adres e-mail prześlemy Ci link do webinaru oraz przypomnienie w dniu wydarzenia. Rejestracja oraz udział w wydarzeniu są bezpłatne.

Zapisy kończą się za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

O SZKOLE

Od 2015 roku kształcimy początkujących i zaawansowanych producentów muzycznych na kierunkach Produkcja muzyki oraz Mix i mastering  stacjonarnie w Poznaniu, Warszawie oraz Online.

Music Laboratory to Placówka Kształcenia Ustawicznego zarejestrowana w Ministerstwie Edukacji oraz w RIS. Uczysz się z pewnego źródła edukacyjnego i otrzymasz po ukończeniu oficjalny certyfikat zgodny ze wzorem Ministerstwa Edukacji.

CO MÓWIĄ O NAS ABSOLWENCI?

Jeśli uważasz, że to wartościowe informacje, przekaż je również swoim znajomym i podziel się:

Share on facebook
Facebook